Nepraleiskite informacijos

PROJEKTAI IR programos

Sužinokit apie mūsų vykdomus projektus bei programas 2024 metais

PROJEKTAS

jra IR 34 PARTNERIŲ

"JUNGTYS"

Projektas skirtas mažinti 14-29 m. neaktyvių jaunų žmonių skaičių, tikslingai dirbant su mažiau galimybių turinčiais jaunuoliais (potencialiais NEET) bei NEET grupėje esančiais jaunuoliais, nuosekliai įgyvendinant intervencines priemones (siekiant padėti jaunuoliams sugrįžti į darbo rinką ir (ar) švietimo sistemą) bei užtikrinant prevencinių priemonių, atliepiančių konkrečių jaunų žmonių poreikius, įgyvendinimą.

Finansuojama:

PROGRAMA

JAUNIMO

savanoriška tarnyba

(Finansuojama JRA ir Kauno m. savivaldybės) – intensyvi 6 mėn. 40 val./mėn savanorystės programa. Pripažįstami išmokimai ir pabaigus galima gauti 0,25 balo stojant į aukštąsias mokyklas.

Finansuojama:

PROGRAMA

Europos

solidarumo korpusas

Intensyvi savanoriška veikla užsienyje nuo 2 iki 12 mėn. 6-8 val/dieną. Dengiamos kelionės, gyvenimo išlaidos. Pripažįstami išmokimai ir pabaigus galima gauti 0,25 balo stojant į aukštąsias mokyklas. AC Patria yra siunčianti, priimanti ir koordinuojanti organizacija.

Finansuojama:

PROJEKTAS

"VARTAI"

GATVĖJE

Nuo 2024 m. sausio „A.C.Patria” jaunuoliai pagalbą gali gauti gatvėje.

2 jaunimo darbuotojai 2 kartus per savaitę pirmadieniais-penktadieniais po pietų keliauja centre į gatvę pas jaunuolius. 

Projektas skirtas 14-29 m. jaunuoliams gatvėje gauti reikiamą pagalbą vietoje.

Finansuojama:

PROJEKTAS

Atviras jaunimo

centras „Vartai“

Erdvė, skirta 14-29 metų jaunuoliams saugiai leisti laisvalaikį, diskutuoti svarbiomis gyvenimo temomis, ugdyti įvairius įgūdžius.

Finansuojama: 

PROGRAMA

„Mokslo

stipendijos programa“

Skirta 16-23 metų jaunuoliams augusiems globoje, kurie mokosi vidurinėje, profesinėje ar aukštojoje mokykloje. Individuali pagalba ir finansinė paskata besimokantiems.

Finansuojama:

 

akreditacija

Psichosocialinė

paslauga

Socialinės ir psichologinės pagalbos teikimas bei organizavimas yra skirtas 14 – 29 metų jaunuoliams, kurie buvo ir yra globojami, auga ar augo socialinę riziką patiriančiose šeimose, esamuoju laiku išgyvenantiems krizę ar patiriantiems stiprius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas šeimoje, psichologinį, fizinį ar seksualinį smurtą). Pagalbos teikimo trukmė nustatoma pagal poreikį ir gali trukti nuo kelių parų iki kelių mėnesių. 

Finansuojama:

AKreditacija

Vaikų dienos

centras

Akredituotas vaikų dienos centras veikiantis jaunimo centre „Vartai”. Skirtas 14 – 18 metų jaunuoliams saugiai suaugti suaugti paauglių tarpe.

Finansuojama:

AKREDITACIJA

Palydėjimo

paslauga

Palydėjimo paslauga su apgyvendinimu ir be apgyvendinimo 16 – 24 metų jaunuoliams, kurie gyvena (-o) globos įstaigose ar socialinę riziką patiriančiose šeimose.

Individualus palydėjimas suteikiama galimybę mokytis savarankiškumo ir stiprinti reikiamas kompetencijas bei palydėjimą tvarkantis įvairius dokumentus ar keliaujant į įvairias įstaigas (ligoninę, policiją, teismą, mokyklą ir t.t.). Esant poreikiui apgyvendinimas lydimajame būste. 

Finansuojama: