Mūsų misija bei tikslai

Apie mus

Susipažinkite trumpai su mūsų organizacijos tikslais, vykdoma veikla bei kitais ypatumais.

VšĮ „Actio Catholica Patria“ – viena pirmųjų jaunimo veiklos organizacijų Lietuvoje, aktyviai veikianti nuo 1991 metų ir teikianti jauniems žmonėms socialines bei kultūrines paslaugas.

Pagrindinis organizacijos tikslas yra „savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus“. Savarankiškumą mes suprantame kaip būseną, kai žmogus sugeba pasirūpinti savimi bei jo aplinkoje esančiais žmonėmis ir yra laimingas kaip asmuo bei bendruomenės narys.

Dažnai jaunimas išgyvena įtampą dėl sunkumo prisitaikyti visuomenėje, o tai lemia individualų jaunų žmonių savarankiškumo ir iniciatyvumo lygį. Ne visiems jauniems žmonėms yra lengva įveikti gyvenimo iššūkius, kai kuriems reikia pagalbos socializuojantis.  Dėl šių priežasčių skirtinguose A.C.Patrios centruose yra vykdoma veikla, pritraukianti ir padedanti keistis skirtingų biografijų bei pomėgių jauniems žmonėms.

Organizacija darbui su skirtingomis jaunimo grupėmis taiko vis kitas darbo formas, taip patenkindama įvairaus amžiaus bei socialinių grupių poreikius.

Kompetentingi darbuotojai nuolat tobulinasi siekdami užtikrinti darbo kokybę bei atrasti darbo formas, atitinkančias visuomenėje vykstančius pokyčius.

Konkrečiau apie centrų veiklas bei metodus skaitykite prie centrų aprašymų:

Mūsų vertybės

LYGIAVERTIS SANTYKIS

BENDRUOMENIŠKUMAS

TOBULĖJIMAS

SĄMONINGUMAS

NUOSEKLUMAS IR TĘSTINUMAS

LANKSTUMAS